Witamy na naszej stronie !

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania i Robót Drogowych w Żaganiu Sp. z o.o. jest spółką komunalną miasta Żagania, działającą na terenie województwa lubuskiego - miasta Żagań, gminy wiejskiej Żagań oraz gminy Brzeźnica. Zatrudniamy w ramach umów o pracę 50 wysoko wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, wykonujących usługi odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców i innych podmiotów gospodarczych utrzymania w czystości ciągów komunikacyjnych poprzez ręczne i mechaniczne zamiatanie dróg, chodników, placów i przystanków komunikacji publicznej.

Świadczymy również usługi w zakresie robót drogowych - budowy i remontu chodników, odtwarzania nawierzchni asfaltowych, budowy dróg gruntowych oraz innych prac ziemnych.
Prace te wykonujemy specjalistycznym sprzętem – śmieciarkami, zamiatarkami, koparko-ładowarkami, Recyklerem i Paczerem. Zajmujemy się również zimowym utrzymaniem dróg, chodników i innych ciągów komunikacyjnych.
Długoletni staż na rynku i duże doświadczenie czyni Nas godnym zaufania partnerem i stawia na czele wśród firm rynku lokalnego świadczącym podobne usługi.

Z naszych usług korzystają mieszkańcy Żagania i całej gminy Żagań oraz prywatni przedsiębiorcy.
Dbając o nasze miasto i gminę, zapewniamy czystość w najbliższym jego otoczeniu.
Jesteśmy firmą z tradycjami, istniejącą na rynku od 20 lat, z doskonałą znajomością specyfiki lokalnego rynku oraz bardzo dużym doświadczeniem. Korzystając z nowoczesnych technologii oraz specjalistycznych pojazdów zapewniamy świadczenie usług na wysokim poziomie.